Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

MIKOŁAJKOWY PIKNIK JEŹDZIECKI

1.12.2018

 

Program:

konkurs pony games
konkurs mikro LL 20 cm
konkurs mini LL60-80 cm
konkurs LL +90-110 cm

Konkurs rodzinny – pokolenia bawią się razem!

Kokurs na najlepsze przebranie konia i jeźdźca – tematyka dowolna

 

Koszt uczestnictwa w konkursach – 150 zł (jeździec + koń)

Zapisy:

www.equita.pl

Pony Games

mikro LL

mini LL

LL+

Konkurs rodzinny (zapisujemy tylko jeźdźca, w konkursie bierze udział jeździec z rodzicem/babcią/dziadkiem/ciocią/wujkiem/itp)

 

Zapisy i płatności dokonkujemy do dnia 20.11.2016 (termin zgłoszeń ostatecznych)

 

Nagrody za pierwsze 3 miejsca, dodatkowo dla kazdego uczestnika paczka świąteczna. Wsród uczestników rozlosujemy karnet – warto zostać do końca :-)

 

top
 


JKS "U Robsonów"

Jeździecki Klub Sportowy "U Robsonów" dysponuje kompleksem dwóch hal o wymiarach 25m/48m i 43m/69m. Większa z krytych ujeżdżalni jest ogrzewana, znajdują się na niej trybuny na około 250 osób. Tam, w sezonie zimowym, regularnie co dwa tygodnie, rozgrywane są zawody regionalne. Od wiosny do jesieni do dyspozycji są dwa place do jazdy o wymiarach 75m/80m i 80m/90m. Dodatkowym atutem ośrodka, który pewnie najbardziej zainteresuje jeźdźców-amatorów, są wspaniałe tereny - idealne na konne wycieczki. Latem, największą atrakcją jest niewielkie jezioro oddalone zaledwie o kilkadziesiąt metrów od stajni. Po treningu w upalny dzień kąpiel sprawi przyjemność nie tylko jeźdźcom.

Od kilku lat organizowane są Mistrzostwa Polski Old Boy'ów "U Robsonów". Impreza od początku cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród zawodników jak i publiczności. Biorą w niej udział utytułowani polscy zawodnicy w konkurencji skoków oraz ujeżdżenia, byli członkowie Polskiej Kadry Narodowej, a także zaprzyjaźnieni zawodnicy zagraniczni. Honorowym gościem każdych mistrzostw jest olimpijczyk Jan Kowalczyk. Frekwencja z roku na rok jest większa, dlatego też ośrodek wciąż się rozwija i rozbudowuje. Doskonałe zaplecze techniczne ( własne rozkładane boksy, duża rozprężalnia, dwie hale) pozwolą na organizowanie dużych imprez rangi ogólnopolskiej. Pierwsze takie zawody odbyły się w lutym 2006 roku, rozegrane jako Halowe Zawody Ogólnopolskie Nieoficjalne. W tym samym roku JKS U Robsonów nawiązał współpracę z Polskim Związkiem Trakeńskim. Owocem tej współpracy jest organizowany u nas regularnie Ogólnopolski Czempionat Koni Trakeńskich.


Ośrodek jeździecki EKWADOR oferuje: 

- Odznaki jeździeckie PZJ
- Nauka jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych
- Wczasy w siodle
- Obozy jeździeckie (letnie i zimowe)
- Pensjonat dla koni