Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Ferie w siodle w "Ekwadorze" 2019 

Zapraszamy dzieci i młodzież do nauki jazdy konnej oraz do doskonalenia swoich umiejetności jeżdzieckich, do trenowania z wykwalifikowanymi instruktorami, korzystania z bogatej infrastruktury naszego Ośrodka i jazdy na bardzo dobrze wyszkolonych koniach sportowych . 

Nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

Ośrodek położony jest w malowniczej części pojezierza warmińsko -mazurskiego, jest doskonałą bazą wypoczynkową, wymarzonym miejscem gdzie każdy może w spokoju oddać się leniuchowaniu lub spędzać czas aktywnie.

Dysponujemy kompleksem dwóch hal o wymiarach 25/48 m i 43/69 m. Większa z krytych ujeżdżalni posiada kwarcowe specjalnie zaprojektowane podłoże i komplet przeszkód, jest ogrzewana dzięki czemu podłoże nie zamarza nawet w najmrożniejsze dni.

Oferujemy turnusy z dwoma jazdami dziennie, ( dwa razy po 60 minut)

Zajęcia obejmują: podstawy ujeżdżenia, nauka doskonalenia skoków, przygotowanie do egzaminów na odznaki jeżdzieckie oraz możliwość zdania egzaminu na miejscu, wykłady,elementy woltyżerki, fotorelacje oraz jej omówienie, zajęcia w stajni, zajęcia integracyjne gry i zabawty terenowe, wycieczki krajoznawcze, zajęcia survival, ognisko, karaoke, i wiele innych.

Grupy formujemy wg poziomu zaawansowania jeżdżców.

możliwość przyjazdu z własnym koniem.

Zakwaterowanie w pokojach 4 -osobowych, każdy z łazienką. Wyżywienie na miejscu: śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek, kolacja.

Turnus I termin 12-18 .01.2019 r. 

Turnus II termin 19-25. 01.2019 r. 

Turnus III 26.01 -01.02. 2019 r.

Turniu IV 02-08.02.2019 r.

Turnus V 09 -15.02.2019 r.

Turnus VI 16-22.02.2019 r.

Cena turnusu 1500 zł

Zapisy: obozy@ekwador-robson.pl

 

Monika Miecznikowska tel 502-737-825

 

top
 


JKS "U Robsonów"

Jeździecki Klub Sportowy "U Robsonów" dysponuje kompleksem dwóch hal o wymiarach 25m/48m i 43m/69m. Większa z krytych ujeżdżalni jest ogrzewana, znajdują się na niej trybuny na około 250 osób. Tam, w sezonie zimowym, regularnie co dwa tygodnie, rozgrywane są zawody regionalne. Od wiosny do jesieni do dyspozycji są dwa place do jazdy o wymiarach 75m/80m i 80m/90m. Dodatkowym atutem ośrodka, który pewnie najbardziej zainteresuje jeźdźców-amatorów, są wspaniałe tereny - idealne na konne wycieczki. Latem, największą atrakcją jest niewielkie jezioro oddalone zaledwie o kilkadziesiąt metrów od stajni. Po treningu w upalny dzień kąpiel sprawi przyjemność nie tylko jeźdźcom.

Od kilku lat organizowane są Mistrzostwa Polski Old Boy'ów "U Robsonów". Impreza od początku cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród zawodników jak i publiczności. Biorą w niej udział utytułowani polscy zawodnicy w konkurencji skoków oraz ujeżdżenia, byli członkowie Polskiej Kadry Narodowej, a także zaprzyjaźnieni zawodnicy zagraniczni. Honorowym gościem każdych mistrzostw jest olimpijczyk Jan Kowalczyk. Frekwencja z roku na rok jest większa, dlatego też ośrodek wciąż się rozwija i rozbudowuje. Doskonałe zaplecze techniczne ( własne rozkładane boksy, duża rozprężalnia, dwie hale) pozwolą na organizowanie dużych imprez rangi ogólnopolskiej. Pierwsze takie zawody odbyły się w lutym 2006 roku, rozegrane jako Halowe Zawody Ogólnopolskie Nieoficjalne. W tym samym roku JKS U Robsonów nawiązał współpracę z Polskim Związkiem Trakeńskim. Owocem tej współpracy jest organizowany u nas regularnie Ogólnopolski Czempionat Koni Trakeńskich.


Ośrodek jeździecki EKWADOR oferuje: 

- Odznaki jeździeckie PZJ
- Nauka jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych
- Wczasy w siodle
- Obozy jeździeckie (letnie i zimowe)
- Pensjonat dla koni