Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

Jazda konna w ośrodku jeździeckim EKWADOR:

Ośrodek jeździecki Ekwador jest idealnym miejscem dla każdego miłośnika jazdy konnej, zarówno wytrawny jak i początkujący jeździec znajdą coś dla siebie. Stajnia, parkur oraz kryta ujeżdżalnia stwarzają doskonałe warunki do jazdy konnej. Dwie hale pozwalają na jazdę konną bez względu na pogodę i porę roku. 


Posiadamy bardzo dobrze wytrenowane i bezpieczne konie. Osoby trenujące na co dzień w naszym klubie maja możliwość startów w zawodach regionalnych oraz podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez zdawanie odznak jeździeckich. 

 

Cennik
   
- Lonża 30min - 75 zł

- Trening godzinny w grupie - 70zł

- Trening skokowy/ujeżdżeniowy indywidualny - 120 zł

- Jazda w terenie 1 godz - 80zł

- Karnet 10 jazd - dla klientów trenujących min 2 razy w tyg - 600zł

- Oprowadzanka na koniu 15min - 50zł

Atrakcyjna oferta dla grup

 Instruktorzy:

Paulina 515 150 091

Justyna 504 050 893

top
 


JKS "U Robsonów"

Jeździecki Klub Sportowy "U Robsonów" dysponuje kompleksem dwóch hal o wymiarach 25m/48m i 43m/69m. Większa z krytych ujeżdżalni jest ogrzewana, znajdują się na niej trybuny na około 250 osób. Tam, w sezonie zimowym, regularnie co dwa tygodnie, rozgrywane są zawody regionalne. Od wiosny do jesieni do dyspozycji są dwa place do jazdy o wymiarach 75m/80m i 80m/90m. Dodatkowym atutem ośrodka, który pewnie najbardziej zainteresuje jeźdźców-amatorów, są wspaniałe tereny - idealne na konne wycieczki. Latem, największą atrakcją jest niewielkie jezioro oddalone zaledwie o kilkadziesiąt metrów od stajni. Po treningu w upalny dzień kąpiel sprawi przyjemność nie tylko jeźdźcom.

Od kilku lat organizowane są Mistrzostwa Polski Old Boy'ów "U Robsonów". Impreza od początku cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród zawodników jak i publiczności. Biorą w niej udział utytułowani polscy zawodnicy w konkurencji skoków oraz ujeżdżenia, byli członkowie Polskiej Kadry Narodowej, a także zaprzyjaźnieni zawodnicy zagraniczni. Honorowym gościem każdych mistrzostw jest olimpijczyk Jan Kowalczyk. Frekwencja z roku na rok jest większa, dlatego też ośrodek wciąż się rozwija i rozbudowuje. Doskonałe zaplecze techniczne ( własne rozkładane boksy, duża rozprężalnia, dwie hale) pozwolą na organizowanie dużych imprez rangi ogólnopolskiej. Pierwsze takie zawody odbyły się w lutym 2006 roku, rozegrane jako Halowe Zawody Ogólnopolskie Nieoficjalne. W tym samym roku JKS U Robsonów nawiązał współpracę z Polskim Związkiem Trakeńskim. Owocem tej współpracy jest organizowany u nas regularnie Ogólnopolski Czempionat Koni Trakeńskich.


Ośrodek jeździecki EKWADOR oferuje: 

- Odznaki jeździeckie PZJ
- Nauka jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych
- Wczasy w siodle
- Obozy jeździeckie (letnie i zimowe)
- Pensjonat dla koni