Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+

 

Bal Sylwestrowy 2014/15 w Restauracji Ekwador.

Dąbrówka Mała 18 a, 11-010 Barczewo.

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa Na Bal Sylwestrowy przy świecach i akompaniamencie DJ, w ten wyjątkowy wieczór przy szalonej muzyce i Sali pełnej świateł, szefowie kuchni przygotowali pyszne noworoczne dania, o północy powitamy Nowy Rok lampką szampana, przejście w Nowy Rok uświetni pokaz fajerwerków. Zabawa do 20 .00 do 4.00

Zapraszamy na uroczystą kolacje o godzinie 20.00

Menu

Przywitanie: Plejada sałat z kurczakiem.

Danie główne . Schab w sosie z suszonych pomidorów , ziemniaki pieczone , surówka.

Przekąski.

Półmisek mięsiw pieczonych.

Pasztet domowy.

Sałatka grecka z pomidorami i fetą.

Śledzie w trzech smakach. Tymbaliki drobiowe.

Capresse.

Dania ciepłe.

Zupa meksykańska. Filet drobiowy pod pierzynką podany na ryżu.

   Barszcz z pasztecikiem.

 

Słodki stół.

Kawa, herbata , ciasto.

Zimne napoje,

lampka szampana na przywitanie Nowego Roku, biała wódka 0,5 litra na parę.

Cena 150 zł osoba.

 

top
 


JKS "U Robsonów"

Jeździecki Klub Sportowy "U Robsonów" dysponuje kompleksem dwóch hal o wymiarach 25m/48m i 43m/69m. Większa z krytych ujeżdżalni jest ogrzewana, znajdują się na niej trybuny na około 250 osób. Tam, w sezonie zimowym, regularnie co dwa tygodnie, rozgrywane są zawody regionalne. Od wiosny do jesieni do dyspozycji są dwa place do jazdy o wymiarach 75m/80m i 80m/90m. Dodatkowym atutem ośrodka, który pewnie najbardziej zainteresuje jeźdźców-amatorów, są wspaniałe tereny - idealne na konne wycieczki. Latem, największą atrakcją jest niewielkie jezioro oddalone zaledwie o kilkadziesiąt metrów od stajni. Po treningu w upalny dzień kąpiel sprawi przyjemność nie tylko jeźdźcom.

Od kilku lat organizowane są Mistrzostwa Polski Old Boy'ów "U Robsonów". Impreza od początku cieszy się dużym zainteresowaniem, zarówno wśród zawodników jak i publiczności. Biorą w niej udział utytułowani polscy zawodnicy w konkurencji skoków oraz ujeżdżenia, byli członkowie Polskiej Kadry Narodowej, a także zaprzyjaźnieni zawodnicy zagraniczni. Honorowym gościem każdych mistrzostw jest olimpijczyk Jan Kowalczyk. Frekwencja z roku na rok jest większa, dlatego też ośrodek wciąż się rozwija i rozbudowuje. Doskonałe zaplecze techniczne ( własne rozkładane boksy, duża rozprężalnia, dwie hale) pozwolą na organizowanie dużych imprez rangi ogólnopolskiej. Pierwsze takie zawody odbyły się w lutym 2006 roku, rozegrane jako Halowe Zawody Ogólnopolskie Nieoficjalne. W tym samym roku JKS U Robsonów nawiązał współpracę z Polskim Związkiem Trakeńskim. Owocem tej współpracy jest organizowany u nas regularnie Ogólnopolski Czempionat Koni Trakeńskich.


Ośrodek jeździecki EKWADOR oferuje: 

- Odznaki jeździeckie PZJ
- Nauka jazdy konnej dla początkujących i zaawansowanych
- Wczasy w siodle
- Obozy jeździeckie (letnie i zimowe)
- Pensjonat dla koni